Burası Neresi … Ben Kimim?

Burası tamamen hobi amaçlı açtığım o eski – hani 2008-2015 yılları arası özellikle – blogların tadında tutacağım, çıkar amaçsız öyle içimi döktüğüm bir site. İnternette gezinirken rastladığım sorunlar ve çözümleri, psikoloji yazıları, güncem falan derken ben buraya epey bir şey yazacağım. Okunma kaygısı veya başka bir çıkar gütmeden sadece yazasım geldi, yazmak istiyorum ve yazıyorum. Yazılarımın size faydası olursa ve bir de bunu belirten yorumlar bırakırsanız e tabi motive olurum mutlu olurum tek olmadığımı ve deli gibi kendi kendime çalıp oynamadığımı anlamak bana da iyi gelecektir 😀

Ben Kimim?

Aslında benim kim olduğumun önemi yok, yani şimdi kendimi anlatsam direk ön yargılar yüklenebilir sana sayın okuyucu. Bazı özellikle kişisel yazılarımda hakkımda çok şey okursun zaten burada da kendimi uzun uzun anlatmayayım. Sadece şu bilgileri vereyim en azından gözünde bir şey canlansın: Sürekli gülen, hayatı çok şeyapmayan, erkek, 25-28 yaş arası, pdr mezunu ve şu an okul psikolojik danışmanı/rehber öğretmeni olan, egede bir köydeki birini düşün. İşte o benim! Bundan fazlası önyargılara sebep olacaktır hiç gerek yok hani.

Bu sitede nasıl takılmalıyım dersen tavsiyem sırayla tüm yazıları gez eğer yazı dilimi beğendiysen tabi 🙂 Şöyle de yapabilirsin ben bazen çok bilimsel, teknolojik falan yazarım bunlar beni bağlamaz dersen kişisel adlı bir kategori açarım elbet, sen burayı okuduğunda o ya da ona benzer bir kategori vardır, direk oraya da bakabilirsin.

 

E haydin sağlıcakla 🙂

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün