İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Genel
 3. Yazmak İstiyorum Artık Herkese Açık! Devrim gibi Değişimler!

Yazmak İstiyorum Artık Herkese Açık! Devrim gibi Değişimler!

yazmak istiyorum

Yazmak istiyorum‘u daha da geliştirmeye karar verdim. Burada ben yazasım geldikçe yazan bir bloggerım. Yazasım gelmezse de sadece yorumlara göz atmak için uğruyorum. Yayınlarımın geniş kitlelere ulaştığını ve deneyimlerimi samimi dille yazmanın insanların uzun süredir webde arayıp bulamadığı bir şey olduğunu fark ettim.

Fakat tek olmadığıma eminim. Yazası geldiğinde onedio tarzı sitelerin samimiyetsizliğinden uzak, milliyet gibi sitelerin kazanç kaygısını gütmeyeceğin bir platforma ihtiyaç duyan bir çok insan olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple yazmakistiyorum.com sitesinde köklü bir kaç değişiklik yaptık.

 • Tema, görünüş, arayüz komple değişti.
 • Siteye artık herkes şuradan kayıt olup, yazı yazabilecek, yazmak istediğinde 😉
 • Kayıt olan yazarların bir puan sistemi olacak, şuradan takip edilebilecek, herkese açık olacak.
 • 3 ayda bir olmak üzere puanı en yüksek olan yazara bir kitap hediye edilecek. Sitemiz reklam kazançları artarsa bu hediye daha sık olacak.
 • Kayıt olan kişiler yazarlık yapmasa dahi yayınları favorilerine ekleyebilecek, şuradan favori yayınlarının listesini görebilecek.
 • Kayıt olan kişiler şuradan profillerini düzenleyebilecek. Profil resmi, açıklama, sosyal medya hesaplarını ekleyebilecek. Varsa kendi blogunu profilinde paylaşabilecek.
 • En çok okunan yayınlar bütün halinde sürekli olarak şuradan görülebilecek.
 • Yazar tek tıklama ile şuradan yayın gönderebilecek. Gönderilen yayın en az 300 kelime, hakaret içermeyen, alıntı olmayan, kanunlara aykırı bir içerik oluşturmayan ve imla kurallarına az çok uygun bir yayın ise en fazla 12 saatte onaylanıp yayınlanacak.
 • Kayıt olan kişiler bıraktıkları yorumların listesini üyelik sayfalarından görebilecekler.
 • Kayıt olmak her zaman açık olacak ama yazar alımı sınırlı olacak. Bir süre sonra yazar alımı kapanacak.

 

Burada yazanlar ve daha fazlası için yayın kriterleri sayfamıza bekleriz.

 

Yazar olmak isteyen kişiden ricamız, herhangi bir kaygı-amaç için değil tamamen içinden geldiği için yazar olmak istemesi. Yazılarında da deneyimlerini, tecrübe, bilgi, incelemelerini; duygu ve düşüncelerini bizlerle paylaşırsa, ne mutlu bize. Burada twitterdaki gibi kısa kısa yazmalar veya ekşideki gibi tanım yapmak zorunda olmalar yok. İstediğiniz kadar, istediğiniz gibi yazabilirsiniz. Yazasınız geldikçe 🙂

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

yazmakistiyorum'un kurucusu ama o bu platformdan için herkese ait diyor. 29 yaşında sürekli gülen samimi bir kişilik. Düşünün, dayamayıp buralara bu kadar yazan birisi normal hayatta ne gevezedir... En kötü huyu devrik cümleleri. Çoğu cümlesi evet, devriktir. Bu yüzden şimdiden kusura bakmayın der ve ne zaman yazası gelse karalar bir şeyler. Eski bloglara ve blog kültürüne sıkça özlem duyar.

Sence?