İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Genel
 3. Mubi Türkiye, Mubi Ücretsiz Üyelik **4 Aylık

Mubi Türkiye, Mubi Ücretsiz Üyelik **4 Aylık

mubi nasıl üye olunur

Mubi Türkiye, Mubi film platformunun ülkemiz ayağıdır. Mubi ekşi sözlükte de oldukça aratılmakta ve genelde insanlar Mubi nedir? diye sormakta.

Mubi, seçilmiş filmlerin yayınlandığı bir platformdur. Aslında bu fikir hep aklımdaydı dediğim ve yine ben hariç birilerinin yatırım yaptığı efsane bir alandır. Al bir kaç film gurusu, bul köşede bırakılmış ama efsane filmler, sınırlı süreli telif haklarına ödeme yap, yayınla gitsin. Valla müthiş fikir. Neyse kıskanmıyoruz, iyi ki varlar efedim.

Gelecekten Not: Okumaya devam edin yazının bir yerlerinde sürpriz var 🙂 

Mubi Türkiye yapımı değil global bir kuruluştur. İçerisinde özgün değerli filmler barındırır ve ne izlesem, hangi filmi izlemeli sorularınıza adeta ilaç olur. Netflixin reklam dolu ama içi boş filmlerinden kurtulup, fularınızı takıp, size bir şeyler katacak film izlemenizi sağlar.

Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listelerine bakınmanıza artık gerek yok yani. Alıyorsunuz bir mubi üyeliği bu derdiniz son buluyor. Beğenmek beğenmemek veya üyeliğe devam edip etmemek size kalmış. Mubi 2020 ücreti şu an aylık 25 tl-sürprizim bununla ilgili ve aşağıda-. Fakat bu yayın sayesinde en azından bir süre de olsa ücretsiz 4 aylık mubi üyeliği elde etmiş olacaksınız.

Mubi Ücretsiz Üyelik Al – 3 Aylık

 1. Şu linke tıklayın
 2. Linkten 3 aylık yani 90 günlük üyeliğinizi başlatmış olacaksınız.
 3. Facebook vasıtasıyla hızlıca üye olabilirsiniz.
 4. Kredi kartınızı belirtmeniz şart. Sanal kart kullanabilirsiniz.
 5. Eveet zaten olay basit artık 3 aylık üyeliğiniz var
mubi uyelik
Mubi üyeliğinize girdikten sonra resimdeki gibi sağ üst köşedeki üç çizgiye tıklayın ve ayarlar deyin.

 

mubi nasil uye olunur
Üyelik kısmına tıklayın

 

Yukarıdaki kırmızı çerçeveli kısım sizde 3 ay üyelik tanımlanmış halde görünecektir. Şimdi onu 1 ay daha uzatıp Mubi deneme üyelik paketimizi 4 aya çıkartalım. Yukarıdaki fotoğrafta en alt kısımdaki “üyeliğimi iptal et” yazısına tıklayın.

mubi turkiye
Açılan sayfada aşağı inin, okla gösterilen kısma tıklayın

 

mubi film izle

 

Sonrasında size 3 ay yetmediyse 30 gün daha uzatalım diyecektir. Evet dediğiniz an artık 4 aylık deneme süreniz olacaktır. Ben bunu kullandığım için bana bu aşamada yukarıdaki teklifi sundu.

Şahsen 4 ay denemenin ardından emeğe saygı anlamında dahi satın alırım.

Bu arada yazının sonundaki sürprize gelelim.

Mubi’yi şu linke tıklayarak yıllık 120 tlye yani aylık 10 tlye satın alabilirsiniz. Ama bu teklif geçici. Siz bu yazıyı okurken geçerliliğini yitirmiş olabilir. Eğer yeni teklif ve indirim linkleri yakalarsam buraya eklerim. Bu blogu sık kullanılanlara falan ekleyin, çünkü gördükçe paylaşıyorum böyle sıcak fırsatlar 🙂

Sağlıkla kalın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba, bir köyde köy öğretmeniyim. Kendimi bildim bileli yazmayı seviyorum, buraya da artık internette sadece okumayı bırakıp bir şeyler karalamak için bulaştım! :)

Sence?

Yorumlar (3)

 1. yi_avatar

  biri de çıkıp teşekkürler dememiş 🙁

 2. ebrushka_avatar
  1 ay önce

  Gerçekten işime yaradı teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir