İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Yazılar
  3. Kaçırdığın kişilere rastlayıp üzülmek..

Kaçırdığın kişilere rastlayıp üzülmek..

kalem

Bugün alanımla ilgili bir eğitim vardı. Psikososyal destek ve travma önleme kursu. Bu kursta üniversiteden bir arkadaşıma rastladım. Kendisi eş durumuyla gelmiş, yeni evlenmiş.

Yahu dedim geveze, sen bu kızı üniversitede nasıl fark etmedin, neden bir şeyler denemedin. Çok iyi bir insan ve kesinlikle hoşlandığım tip model. Aynı alandanız da. Güler yüzlü sıcak kanlı ve güvenilir birisi ama gel gör ki üniversitede ben bu kişiyi görmemişim. Şu an da da göremem çünkü allah sahıbısına bağışlamış bile.

Oturduk muhabbet ettik, geçmişi yad ettik, evliliği ile ilgili konuştuk, eğitim sonunda gerçekleşmeyecek çaya bekliyorum davetleriyle ayrıldık. Düşünsene zamanında yanlış insanlarla bir şeyleri denemekle vakit kaybetmesem, bu güzel insanla şu an bambaşka bir boyutta olabilirdik. Neyse..

Yorum Yap

Yazar Hakkında

yazmakistiyorum'un kurucusu ama o bu platformdan için herkese ait diyor. 29 yaşında sürekli gülen samimi bir kişilik.Düşünün, dayamayıp buralara bu kadar yazan birisi normal hayatta ne gevezedir...En kötü huyu devrik cümleleri. Çoğu cümlesi evet, devriktir. Bu yüzden şimdiden kusura bakmayın der ve ne zaman yazası gelse karalar bir şeyler. Eski bloglara ve blog kültürüne sıkça özlem duyar.

Sence?