1. Ana Sayfa
  2. İlişkiler-Sevmek-Sevilmek
  3. Doğum günlerinin eski tadı kalmadı mı bana mı öyle geliyor…

Doğum günlerinin eski tadı kalmadı mı bana mı öyle geliyor…

featured

doğum günü pastasıGeçtiğimiz günlerde 28 yaşıma girdim. Arkadaş gruplarından bazıları birbirlerini tanımıyorlar bi de, o gün çat kapı sürpriz yaptılar ve pasta mum iyiki doğdun falan işte. Ama içimde bir burukluk var idi. Neden bilmiyorum zevk almadım. Önceden özel hissettirirdi.. hissettirmedi.. kıymet bilmemezlik değil yanlış anlaşılmasın. Başka bir şey.

Sadece dostlarımı görmüş olmanın mutluluğu vardı ama doğum günüm olması bir şey ifade etmedi. Yani kutlanmasa üzülmezdim. Yaş ilerliyor bu yüzden mi, yakın zamanda sevgilimden ayrıldım o sebeplen mi inan ben de bilmiyorum ama bence artık yaşlanıyor olmanın farkındalığı içerisindeyim ve evet bu yüzden. Diğerleri de etkendir ama ana sebep bu. Ya da bir şeyi 27 kez yapmış olmanın baymışlığı da olabilir.

Birnumara çalıştığım okulun kapısını çaldı girdi elinde pastasıyla şok oldum, onunla o an işten çıkıp eve geçerken çokbilmiş ve eşi butonadam elinde pastasıyla eve geldi. İkinumaranın semineri vardı katılamadı aradı sadece, üçnumara zaten uzak diyarlarda o da aradı ve kafttan da postacı çantası hediye etti. Birnumara güzel bir switshirt, çokbilmiş ve eşi butonadam takvimli defter hediye ettiler. 3 gün 3 gece pasta yedik ve bu fasıl böylece bitti.

 

 

Yazar Hakkında

yazmakistiyorum'un kurucusu ama o bu platformdan için herkese ait diyor. 29 yaşında sürekli gülen samimi bir kişilik. Düşünün, dayamayıp buralara bu kadar yazan birisi normal hayatta ne gevezedir... En kötü huyu devrik cümleleri. Çoğu cümlesi evet, devriktir. Bu yüzden şimdiden kusura bakmayın der ve ne zaman yazası gelse karalar bir şeyler. Eski bloglara ve blog kültürüne sıkça özlem duyar.

Sence?