1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Yazılar
  3. Canımız ne kadar tatlı değil mi..

Canımız ne kadar tatlı değil mi..

bencillik

bencillikNe oldu, mevzubahis kendi canımız olunca toplu olarak bir kenetlenme oldu dünyada bakıyorum. Aa! Oysa afrikada her gün açlıktan şu an dünyada coronadan ölen kadar insan ölüyordu. Ne oldu da insanlığı ve temizliği hatırlar oldunuz! Olan şey “yılanın” size dokunması. Ve artık bin yıl yaşasın diyemiyorsunuz.

Ne kadar benciliz insanlık olarak ya, ne kadar.. İlla bir şeyler bize veya çevremize dokunacakta onu önemseyeceğiz. İki yüzlüyüz! Genel olarak kendi canımıza kadar obsesifiz!

Hmm Suriye de savaş oluyor çocuklar mı ölüyor, olsun onlar da devletine sahip çıksaydı benim çocuğum hala muzlu sütünü içebiliyor.

Hmm virüs mü var, olsun bu çin hak etmişti yarasa falan yiyorlar.

Ne! Yan komşum koronadan mı ölmüş! Aman allahım, #sosyalmesafe  #okullarkapansın #sokağaçıkmayın ..

Yorum Yap

Yazar Hakkında

yazmakistiyorum'un kurucusu ama o bu platformdan için herkese ait diyor. 29 yaşında sürekli gülen samimi bir kişilik. Düşünün, dayamayıp buralara bu kadar yazan birisi normal hayatta ne gevezedir... En kötü huyu devrik cümleleri. Çoğu cümlesi evet, devriktir. Bu yüzden şimdiden kusura bakmayın der ve ne zaman yazası gelse karalar bir şeyler. Eski bloglara ve blog kültürüne sıkça özlem duyar.

Sence?