1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Yazılar
  3. Bekarlık Hâlâ Sultanlık

Bekarlık Hâlâ Sultanlık

Son zamanlarda epey değişiklik yaptım hayatımda..

İzmir’in küçük bir ilçesinde öğretmen idim. Yaş desen 28.. Çok sıkıldım, ani bir kararla bir çok kişinin karşı çıkmasına rağmen, İstanbul’un anadolu yakasındaki bir ilçeye tayin istedim ve çıktı. Taşınmak ise tam bir dert idi ama sonunda bitti gitti.. Artık istanbuldan devam ediyorum ve şu an evim harika, okulum harika, çalışma arkadaşlarım şu anlık çok iyi. İyi ki böyle bir karar aldım.

Son zamanlarda epey evlilik baskısı alır oldum. Hatta bir kişiyle görüştüm bile. Ama yok, kafalarımız bir değildi. Şu sıralar kendisi hala bana yazıyor ben soğutmaya çalışıyorum, kırmadan.

Screenshot 1Bekarlık sultanlıktır cidden. Şu an evim tertemiz, bal dök yala, dolabım desen dolu, istediğim zaman yatıyor istediğim zaman kalkıyorum, istediğim zaman af edersiniz osuruyorum.. bu derece özgürlüğü evlenince çok ararım bence. Şu günlerimi özlemeyeceğim birisiyle evlenmediğim sürece bekar kalmayı tercih ederim. Toplumda bu konuda değişik bir baskı var. Sanki herkes bir halt etmiş, etmeyenleri de sürüklemeye çalışıyor gibi.

Şu an yaş 28 iken ben bekarlığın hala sultanlık olduğunu düşünüyorum. İnsanların dedikleri, yemeğini kim yapacak temizliğini nasıl yapacan sex hayatın olsa fena mı olur falan.. yemeğimi kendim yapıyor ve yaparken çok zevk alıyorum, temizliğimi ayda bir bir abla yapıyor 100 tlye ev muhteşem oluyor, sex desen mastürbasyon bence bir çok cinsel deneyimden hala daha zevkli, belli bir süre sonra insan tabi bir beden arıyor istiyor, e onu da bulmak ne bilim çok da zor değil. Bence sevme-sevilme ihtiyacımız olmasa evlilikler bitmişti şimdiye. Şahsen bir onun eksikliğini hissediyorum.

 

bakalım…

Yazar Hakkında

yazmakistiyorum'un kurucusu ama o bu platformdan için herkese ait diyor. 29 yaşında sürekli gülen samimi bir kişilik. Düşünün, dayamayıp buralara bu kadar yazan birisi normal hayatta ne gevezedir... En kötü huyu devrik cümleleri. Çoğu cümlesi evet, devriktir. Bu yüzden şimdiden kusura bakmayın der ve ne zaman yazası gelse karalar bir şeyler. Eski bloglara ve blog kültürüne sıkça özlem duyar.

Sence?

Yorumlar (1)

  1. yi_avatar
    7 ay önce

    Yalnızlık insanın hayatına rahatlık katabilir ama insan belli bir zaman sonra hayatını paylaşabileceği birini aramıyor değil. Sultanlık mı değil mi kişinin bakış açısına göre değişir ama seni anlayan bir insanla hayatı paylaşmak çok güzel bişey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir