1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Yazılar
  3. Aferin Sinüs Kafası

Aferin Sinüs Kafası

Yahu bugün sabah 10 gibi idi sanırım. Doktora gittim. Dedim ben ağır gribim perşembe cuma bana rapor yaz ilaç yaz doktor bana bi çare. İçimden de diyorum ki oh 4 gün kebap, evde sabahlar olmasın. Ama gerçekten ağır gribim tabi.

Neyse doktor yazdı. Sonra dedi bu 2 gün iyi dinlen.

Arkadaşı aradım anlattım. Dedim bu 2 gün pc başından kalkmam artık. O da dedi, öyle olmaz cidden yatakta yatıp dinlenmen terlemen lazım. He he dedim kapattım. Sanki pc başındayken taş taşıyoruz ala ala dedim.

aferin sinüsSonra eve gelmeden alışveriş yaptım iyi bir kahvaltı yapayım dedim. Ama eve geldiğimde yorgun hissettim, simit yedim sadece ve bu meredi, aferin sinüs‘ü içtim..

O nasıl bir uyku yarabbi.

Yatağa ne ara gidi uyudum hatırlamıyorum ama uyandığımda saat 21 idi. Derin rüyalar görmüştüm, ağır bir uykuydu ve bilinçaltının tozlu raflarına indirmişti bu ilaçtan sonraki rüyalar. Bu arada aç uyandım. Gün boyu bir simit yemiştim sadece.

Uyandım, kahvaltılık bir şeyler hazırladım. Gayet dinç idim. Netflix de “you” adlı diziye sarmıştım bu aralar. Bir bölüm açayım izleyeyim dedim. İzledim. İkinci bölüme geçeyim dedim.

Sonra A-ferin sinüs attım. Günde 3 içiniz diyordu, bu ikinci idi.

30 dk sonra bölümü izlerken uyumuşum. Oysa 9 saatlik uykudan yeni uyanmıştım.

Saat gece 2 gibi yani az önce uyandım. Susamıştım bir de lavabo. Bu ihtiyaçları karşılarken her yerim uyuşuk idi. Kafa bi milyon derler ya tam o hesap. Dünya yansa umrumda değil. Burnumu hissetmiyorum akıntıdan eser yok. Boğaz hala kötü ama nasıl desem.. Umrumda değil hani.

Aferin sinüs bir anne gibi. Hastasın, dinlenmemekte ısrar ediyorsun. Zorla dinlendiriyor. Ama kafası da güzel. Yani şu an bu satırları aha şöyle yazıyorum.

Böyle zorla uyutan bir ilaçta kim bilir nasıl zararlıdır ha. Aferin sinüs ile ilgili genel gözlemim yuttuktan 30 dk sonra etki ediyor. Etkisi 8 saat falan sürüyor ve etki boyunca uyutuyor. Neyse ben gideyim uyuyayım.

Yazar Hakkında

yazmakistiyorum'un kurucusu ama o bu platformdan için herkese ait diyor. 29 yaşında sürekli gülen samimi bir kişilik. Düşünün, dayamayıp buralara bu kadar yazan birisi normal hayatta ne gevezedir... En kötü huyu devrik cümleleri. Çoğu cümlesi evet, devriktir. Bu yüzden şimdiden kusura bakmayın der ve ne zaman yazası gelse karalar bir şeyler. Eski bloglara ve blog kültürüne sıkça özlem duyar.

Sence?