Kişisel Yazılarım

Şu Sıralar Neler Yapıyorum.. 15/22 Aralık ..

Sevgili günlük gibi bir konsepte dönmek istemesem de neler yaşadığımı ilerde okumak adına şuralara ara sıra böyle şeyler yazabilirim. Bu tür paylaşımlarım tamamen kendime, bu sebeple ne bir resim ne uzun yazılar ne bir özenme göremeyebilirsiniz.

/// Büyük dert kalpte ateş sönüklüğü / Uzun Yollara Devam- Sagopa ///

Şu sıralar hala ayrılık acısıyla buram buram yanmaktayım. Geçmedi geçmiyor. Bazen diyorsun geçti aha azalıyor veya işte ne bileyim bak kuşlar uçuyor falan .. ama çoğu zaman alışkanlıklarını arıyorsun.

Misal bu hafta sonu izmire dostlarım bay çokbilmiş ve bay birnumaralıdost ile buluşmaya gittim. Onları görmek çok iyi geldi ama izmire gidip “o”nu görmeden gelmek bir garip geldi.

Ayrılık lafta kolay da yaşaması zor bir şey ha.

Bu durum harici evde kafamı yeni şeyler öğrenerek oyalamaya çalışıyorum. Anne baba yanımda hala. Sürekli bana odaklanmış durumdalar. Ayağım hala tam kendine gelmedi ya, çorbalar yoğurtlar falan. Hayat dertleri ben olmuşum.

Annem psikolojik ilaçlardan dolayı oldukça durgun ve kendi gibi değil. Babam ise sıkıntıdan sürekli dışarıları gezmekte boş boş dolaşıp eve gelmekte.

Ben ise PC başında. Photoshop öğreniyorum şu sıralar. Youtubeda bir adam buldum efsane açıklayıcı eğitim videoları çekmiş – bu konuyu sonra ele alacağım – sırayla ders çalışır gibi onları izliyorum.

Neden? Çünkü aynı zamanda android oyun editleyip yayınlama olayına kafayı taktım. Başkalarından oyunlarını alıp, onları android studio adlı programda düzenleyip google play’e gönderiyorum. 5-6 Oyunum yayınlandı bile. Bu yazdıklarımı sadece 2-3 haftada öğrendim.

Bazen kendime zekisin ha diyorum, bazen de aptal olduğumu aslında çok da zeki olmadığımı düşünüyorum.

Cinsel anlamda ise elizabeth devam, 1-2 oyuncak arada eşlik etse de yar ile yaşanılan o tutkulu anlar gibi olmamakta ve onu çok aramaktayım. 3-5 ay en az o da, kimseyle bir şey yaşamak istemiyorum ya böylesi de güzel bence. Dertsiz tasasız sorunsuz saf istediğin gibi.

Haricinde işe tekrar başladım. Okulda öğrencilerim çok datlılar. 600 Öğrenci vardır, 500ü geçmiş olsun demiştir. Her gün 200-300 adet “geeeçmiş olsssunn ööööggretmeenniim” dönütlerini alıyorum.? Okul veya çalışmak çok iyi geldi. Bununla ilgili de bir yayın ele alacağım.

Öyle işte…

Geveze

Düşünün, dayamayıp buralara bu kadar yazan birisi normal hayatta ne gevezedir ha... En kötü huyum devrik cümlelerim. Çoğu cümlem devriktir. Bu yüzden şimdiden kusura bakmayın :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün