1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Yazılar
  3. Şu Sıralar Neler Yapıyorum.. 15/22 Aralık ..

Şu Sıralar Neler Yapıyorum.. 15/22 Aralık ..

notemyself

Sevgili günlük gibi bir konsepte dönmek istemesem de neler yaşadığımı ilerde okumak adına şuralara ara sıra böyle şeyler yazabilirim. Bu tür paylaşımlarım tamamen kendime, bu sebeple ne bir resim ne uzun yazılar ne bir özenme göremeyebilirsiniz.

/// Büyük dert kalpte ateş sönüklüğü / Uzun Yollara Devam- Sagopa //

Şu sıralar hala ayrılık acısıyla buram buram yanmaktayım. Geçmedi geçmiyor. Bazen diyorsun geçti aha azalıyor veya işte ne bileyim bak kuşlar uçuyor falan .. ama çoğu zaman alışkanlıklarını arıyorsun.

Misal bu hafta sonu izmire dostlarım bay çokbilmiş ve bay birnumaralıdost ile buluşmaya gittim. Onları görmek çok iyi geldi ama izmire gidip “o”nu görmeden gelmek bir garip geldi.

Ayrılık lafta kolay da yaşaması zor bir şey ha.

Bu durum harici evde kafamı yeni şeyler öğrenerek oyalamaya çalışıyorum. Anne baba yanımda hala. Sürekli bana odaklanmış durumdalar. Ayağım hala tam kendine gelmedi ya, çorbalar yoğurtlar falan. Hayat dertleri ben olmuşum.

Annem psikolojik ilaçlardan dolayı oldukça durgun ve kendi gibi değil. Babam ise sıkıntıdan sürekli dışarıları gezmekte boş boş dolaşıp eve gelmekte.

Ben ise PC başında. Photoshop öğreniyorum şu sıralar. Youtubeda bir adam buldum efsane açıklayıcı eğitim videoları çekmiş – bu konuyu sonra ele alacağım – sırayla ders çalışır gibi onları izliyorum.

Neden? Çünkü aynı zamanda android oyun editleyip yayınlama olayına kafayı taktım. Başkalarından oyunlarını alıp, onları android studio adlı programda düzenleyip google play’e gönderiyorum. 5-6 Oyunum yayınlandı bile. Bu yazdıklarımı sadece 2-3 haftada öğrendim.

Bazen kendime zekisin ha diyorum, bazen de aptal olduğumu aslında çok da zeki olmadığımı düşünüyorum.

Cinsel anlamda ise elizabeth devam, 1-2 oyuncak arada eşlik etse de yar ile yaşanılan o tutkulu anlar gibi olmamakta ve onu çok aramaktayım. 3-5 ay en az o da, kimseyle bir şey yaşamak istemiyorum ya böylesi de güzel bence. Dertsiz tasasız sorunsuz saf istediğin gibi.

Haricinde işe tekrar başladım. Okulda öğrencilerim çok datlılar. 600 Öğrenci vardır, 500ü geçmiş olsun demiştir. Her gün 200-300 adet “geeeçmiş olsssunn ööööggretmeenniim” dönütlerini alıyorum.? Okul veya çalışmak çok iyi geldi. Bununla ilgili de bir yayın ele alacağım.

Öyle işte…

Yorum Yap

Yazar Hakkında

yazmakistiyorum'un kurucusu ama o bu platformdan için herkese ait diyor. 29 yaşında sürekli gülen samimi bir kişilik. Düşünün, dayamayıp buralara bu kadar yazan birisi normal hayatta ne gevezedir... En kötü huyu devrik cümleleri. Çoğu cümlesi evet, devriktir. Bu yüzden şimdiden kusura bakmayın der ve ne zaman yazası gelse karalar bir şeyler. Eski bloglara ve blog kültürüne sıkça özlem duyar.

Sence?